Work and Holiday visa

Work and Holiday víza umožňují mladým lidem od 18 do 30 let v Austrálii cestovat a pracovat. Víza byla spuštěna v březnu 2018. Jsou omezena roční kvótou 500 míst

Rozhovor s Vlastou Tichým na SBS

Poslechněte si rozhovor s Vlastou Tichým, který pro australskou rozhlasovou stanici SBS natočila naše “kukabaří” studentka Šárka Pechová.

Zkušenosti s cestami do Austrálie

Zkušenosti s cestami do Austrálie jsem nasbíral v průběhu posledních 20 let. Odjel jsem se učit angličtinu do Sydney, cestoval jsem, fotografoval, přednášel…, a dnes předávám důležité informace těm, kteří své plány teprve hodlají uskutečnit.

Český rozhlas – Vlastimil Tichý – Víkendový kolotoč

Český rozhlas – Vlastimil Tichý – Víkendový kolotoč. Přijměte pozvání, bude se povídat o australském jídle a my doufáme, že na Austrálii dostanete chuť. Austrálie chutná každému jinak, ale jídla z celého světa jí dělají velmi populární jak pro gurmány, tak pro studenty z celého světa.

Beseda o studiu v Austrálii

Beseda o studiu v Austrálii je již ve čtvrtek. Kdo plánuje svoji cestu do Austrálie, má jedinečnou šanci se setkat s lidmi, kteří také chtějí do Austrálie. Naše přednášky jsou koncipované jako „miniskupiny“ kolem 10 lidí a přistupujeme k tomu velmi konkrétně…

Známe vítěze soutěže o knihu Tříbarevná Austrálie

Přátelé, děkujeme vám za účast v soutěži o Vlastovu knihu – Tříbarevná Austrálie. Už známe jména vítězů, která naleznete společně se správnými odpovědmi na našem webu. Doufáme, že jste se u kvízu pobavili a že s námi budete hrát i příště!

Návštěva z Austrálie

Nedávno nás v Kukabaře navštívil ředitel velmi zajímavé školy – Sun Pacific College, … najdete je v tropické části Austrálie, ve městě Cairns, a studenti si pobyt a výuku zde skutečně užívají. Máme zprávy, že studium v Cairns považují za poznání té “pravé a nefalšované” Austrálie:))

Veletrh vzdělávání Gaudeamus

Kukabara se ve dnech 27. až 28. ledna účastní 8. ročníku Evropského veletrhu pomaturitního a celoživotního vzdělávání Gaudeamus Praha 2015.