Kukabara pro kukabaru

Ledňák obrovský v ZOO Jihlava z toho musel být poněkud “na větvi”, když mu v neděli, na den dětí 1. června, do klece společně s ošetřovatelem lezl také fotograf s nápisem Kukabara na tričku:))

Naštěstí jsme, jako správná návštěva, donesli něco na zub (v tomto případě dvě bílé myšky)…, mňam:))

Australská farma v ZOO Jihlava

Po 13 měsících od otevírání Australské farmy jsme se opět sešli na stejném místě a byli jsme zvědaví, co je nového. Přibyl například z vejce vylíhnutý kasuár, který je ještě tak mladý, že si není vůbec podobný, myšleno, že není podobný dospělým kasuárům… a fotit se nechtěl:((

Dětí jako smetí

Jelikož byl dětský den, ZOO byla plná rodičů s dětmi, však se jich hodně přišlo do Australské farmy podívat a malí návštěvníci se fotili se žlutým klokanem. Podívejte se na fotky. Klokan byl často mnohem větší, než jeho obdivovatelé.

Ledňák obrovský

Kukabara si sponzoruje ledňáka obrovského, takže jsme jako jeho kmotři rádi přijali pozvání a kukabaru jsme si přišli vyfotit. Jako v přírodě to sice nebylo, z Austrálie známe setkávání s chechtajícími se kookaburrami velmi zblízka, ale i tak to byla návštěva moc příjemná.

Až zase pojedeme do Austrálie, vyřídíme od jihlavské kukabary mnoho pozdravů všem kookaburrám, co jich na cestě potkáme!

Jednu takovou krásnou fotku vlastně už máme léta v kanceláři, tak jsme poprosili paní ředitelku ZOO, aby se s námi a naší kukabarou vyfotila:))

P1030900 upr web

ZOO P1030987 upr web