Veletrh pomaturitního vzdělávání Gaudeamus

Kukabara se ve dnech 27. až 28. ledna účastní 8. ročníku Evropského veletrhu pomaturitního a celoživotního vzdělávání Gaudeamus Praha 2015.

8. ročník tradičního veletrhu se nově koná na výstavišti Expo Praha – Letňany.

IELI a Kukabara

Renomovaná australská škola IELI sídlící v Adelaide oslovila právě Kukabaru, aby jí zastupovala na letošním veletrhu Gaudeamus. Intensive English Language Institute (IELI) má oproti “obyčejným” jazykovým školám tu obrovskou výhodu, že sídlí na půdě Flinders University.

Student IELI si sebou nesou výhody nejenom jazykové školy, ale také polohy uprostřed kampusu uznávané univerzity. Každý student dostane stejnou ID kartu , jako univerzitní studenti. Potkáváte se tak všichni dohromady, nejenom mezinárodní, ale také australští studenti. Komunikujete denně s rodilými mluvčími.

Každý IELI student má rovněž přístup do prostor univerzity, má možnost využívat sportovních i technických vymožeností kampusu a účastnit se univerzitních aktivit a zapojit se do univerzitních klubů.

IELI poskytuje svým studentům poradenství v různých oblastech života. Rovněž vybavenost jazykové školy je na vysoké úrovni. Studentům je k dispozici knihovna s celou škálou materiálů pro samostudium.

Slevy pro Gaudeamus

Kukabara a IELI se domluvili a pro nové studenty nabízejí týdny zdarma. Zaplaťte jenom 19 týdnů a studujte 20:))

https://www.facebook.com/kukabara.cz

Sleva pro zápisy z akce Gaudeamus – trvá 2 měsíce – extra týden zdarma – ušetříte cca 4.800 Kč