Kukabara přináší nádheru i stabilitu...
Kukabara přináší nádheru i stabilitu...

Kdo jsme a co děláme

Jsme malá zprostředkovatelská agentura, která si zakládá na osobním přístupu. Zařizujeme studijní pobyty v Austrálii, ať už spojené s prací nebo s cestováním. Pomůžeme vám naplánovat a uskutečnit životní zážitek – pobyt v Austrálii.

Máme zkušenosti – vždyť svůj vlastní australský příběh jsme začali psát už před více než 20 lety. Za ta léta víme jak zařídit pobyt v Austrálii podle vašich přání a také možností. Vždyť ne každý má neomezené finanční limity :-)

Opíráme se o vlastní zážitky - všechny fotky z Austrálie jsou naše vlastní, cestovatelské tipy založené na podkladě osobních zkušeností.

Do světa se s námi “rozlétlo“ hodně přes 1 000 lidí. Tohle velké číslo nás těší a zároveň zavazuje. Nespoléháme jen na to, co už máme vyzkoušené, ale pravidelně vyrážíme na konference, ověřujeme kvalitu škol přímo na místě – prostě “upgradujeme”, abyste od nás vždy získali nejkvalitnější možnou péči.

Zjistěte víc o Kukabaře.

Kukabara to je hlavně Vlasta Tichý

  • Austrálie je jeho druhým domovem – najezdil po ní téměř 100 tisíc kilometrů, napsal o ní 3 knihy a více jak 100× už o ní přednášel.

  • Je také vášnivý fotograf a svými fotkami rád dokazuje, že Austrálie je krásná a zajímavá země, kterou stojí zažít na vlastní kůži.

  • vystupuje v cestopisných (televizních a rozhlasových) pořadech, např. v Travel Journalu nebo v relaci Šťastnou cestu s Janem Rosákem.

Jste pro nás nejdůležitější…

… a proto pro nás osobní přístup není prázdnou frází. Nikdy nikoho do ničeho nenutíme a respektujeme odlišné potřeby a touhy. A hlavně: vždy se vám věnujeme naplno.

Nemáme žádné předepsané scénáře, do kterých se vás snažíme napasovat. Hlavní role náleží vašemu příběhu, podle kterého vybíráme ideální pobyt.

Víme, že rozhodnutí odjet tak daleko a do neznámého prostředí znamená velký životní krok. Ale věřte nám, stojí za to ho udělat.

Vynikající volba

Austrálie vám nabízí nespočet možností. Je natolik rozmanitá, že si každý přijde na své. Ohromí milovníka přírody i velkolepých měst, zapadlých koutů i turistických „highlightů“. Jejímu kouzlu propadnou všichni světu otevření lidé, co chtějí být blíž jiným kulturám nebo místům, která znají z filmů a dokumentů. Pobyt „u protinožců“ vás posune o pořádný kus dopředu. A to nejen v angličtině.

Proč je Austrálie skvělá volba? Čtěte X důvodů.

Podpora i během pobytu

Nebudete v tom sami. Vaším odjezdem to pro nás nekončí. Zůstaneme v kontaktu a kdykoli se na nás můžete obrátit, pokud budete potřebovat.

Reference prozrazují nejvíc

Přečtěte názory a hodnocení od lidí, kteří s námi spolupracují nebo se s námi vydali za nezapomenutelným australským dobrodružstvím. Zjistíte, jak se jim s námi spolupracovalo a nejen to. V jejich příbězích najdete i konkrétní zkušenosti s životem v Austrálii.