Thorny Devil - studium v Austrálii - Kukabara
Dělíme se o zážitky... Moloch trnitý

Pomáháme plnit vaše sny

Když se chystáte vycestovat, máte určité představy a sny. Víme, že není jednoduché je svěřit někomu do rukou. Chcete si na cestách žít svůj vlastní příběh. A tomu my stoprocentně rozumíme. Nasloucháme, ptáme se a nabídku sestavujeme s ohledem na vaše priority, přání, možnosti a také limity.

Poskytujeme služby na míru a vždy hledáme řešení, co vám „sedne“. Nedoporučujeme nesmysly a nenutíme do věcí, které pro vás nemají význam. Osobní přístup ale není jediný důvod, proč zvolit za parťáka zrovna nás.

Dělíme se o vlastní zážitky a zkušenosti

Před i v průběhu vyřizování studijního pobytu předáváme léty nasbírané zkušenosti – ověřené praxí. Takové, které si jen tak „nevygooglíte“. Sami jsme žili a studovali v Austrálii. Dál se vzděláváme a zjišťujeme novinky, abychom vám zajistili spolehlivou podporu ve všech fázích zařizování australského dobrodružství.

Nezahlcujeme zbytečnostmi

Celý proces zprostředkování zahraničního studia se nese ve znamení neustálého přívalu informací. My ale pečlivě hlídáme, co a kdy vám sdělíme, abyste měli přehled bez pocitu, že se ze všeho „brzy zblázníte“.

Když v danou chvíli potřebujete vědět pouze „A“ a „B“, nebudeme vám rovnou předkládat také „X“, „Y“ a „Z“. Ke všemu dojdeme postupně krok za krokem.

Neustále se posouváme dopředu

Jezdíme na konference a semináře, učíme se, s každým dalším “zařízeným” studijním pobytem získáváme další zkušenosti, s každým návratem do Austrálie aktuální cestovatelské tipy. Snažíme se, aby plánování pobytu v Austrálii proběhlo hladce a bez nepříjemných zádrhelů.

Spolupracujeme se známými a šikovnými lidmi

Stojí za námi osobnosti, které svou podporou potvrzují kvalitu naší práce. Například od roku 2001 úzce spolupracujeme s honorárním konzulem Petrem Vodvářkou. „Pod rukama“ nám prošla významná jména, z nichž ne všechna můžeme a chceme jmenovat, ale jejich spokojenost byla očividná.

A znají nás profíci, kteří taktéž propadli cestování nebo Austrálii:

  • Eva Kvasničková, původně studentka v Austrálii, dnes známá redaktorka Českého rozhlasu a moderátorka televizního pořadu Travel Journal na HD Plus televizi. Přátelství s touto výjimečnou ženou si obzvlášť vážíme.
  • Zdeněk Vilímek, který vyrábí didgeridoo, pořádá tematické koncerty a workshopy.
  • Žaneta Krátošková, co se při studiu v Austrálii dostala na velbloudí farmu a dnes takovou provozuje v Čechách.
  • Eva Palátová, spisovalka s toulavými botami.
  • Richard Nebeský, fotograf píšící pro Lonely Planet, který fotil například i na tenisovém grandslamu Australian Open.

Pomáháme…

…a to nejen vám na cestě za splněním snů o poznání Austrálie. Protože se jmenujeme podle oblíbeného australského opeřence, adoptovali jsme ho v ZOO Jihlava a přispíváme k tomu, že se má dobře. ☺ Mimochodem, od roku 2013 je součástí zahrady expozice nazvaná Australská farma, která rozhodně stojí za návštěvu.