Martin Doleček mořeplavec

Martin Doleček je mořeplavec – Kukabara si váží toho, že mu může alespoň trochu pomoci v jeho nadmíru náročné misi, sólo plavbě kolem světa. Martin se 1.7.2016 vydává do Austrálie, aby pokračoval v cestě. V Queensladnu na něho čeká jeho jachta a dobrodružství tak může pokračovat…

Blogy o Austrálii a o cestování

V této sekci naleznete zajímavé blogy týkající se Austrálie a cestování. Klikněte si a čtěte podle libosti… A máte-li chuť, pište do Kukabary, rádi vám při plánování budeme radit.

CK VIVA Travel

CK VIVA Travel je specializovanou cestovní kanceláří pro Vaši cestu do Austrálie, na Nový Zéland
a exotické ostrovy. Připravíme dovolenou na míru…

Nebeský Images

Welcome to the website of Richard Nebeský, a professional photographer with a lifetime of experience in original photography.
Richard Nebeský je česko-australský fotograf s celoživotní zkušeností s originálními fotografiemi.

Go2Australia

Cestovní kancelář Go2 se specializuje na originální pobyty na míru do Austrálie, Pacifiku, Indonésie, Mexika, na Bali, Maledivy a Srí Lanku.

Cestomila

Cestomila představuje cestovatelské články z celého světa i z Česka, rozhovory s osobnostmi se vztahem k cizím kulturám a přírodě, profily zemí světa, kresby z cest, informace o exotických nemocech.

Jedu.cz

Jsme specialisté na cesty do Austrálie a do exotických destinací. Žádné hory katalogů, žádné masové akce – jen vy, vaše chuť cestovat a naše zkušenosti…

Velbloudí ráj – Žaneta Krátošková

Velbloudí ráj kousek od Tábora. Přijďte si zajezdit na velbloudech, vezměte lamu na procházku, napijte se čerstvého kravského mléka a vyrazte si z kopýtka.

Megaknihy

MEGAKNIHY.cz je největší a nejlevnější online knihkupectví v ČR. Každý den pro Vás hledáme nové a zajímavé knihy. Samozřejmostí jsou také novinky skladem ihned po jejich vydání.