Sydney a Harbour Bridge
Sydney a Harbour Bridge

3 hlavní důvody, proč letět do Austrálie

  • Je to krásná země s pohodovými lidmi a příjemným klimatem
  • Se studentským vízem dostáváte i pracovní povolení
  • Cestovatelská perla

Studium se váže s prací

Každý, kdo si chce při studiu v Austrálii i vydělávat, má tu možnost. Většina studentů to tak praktikuje. Z výdělku si pokryjete veškeré životní náklady a ještě si našetříte na cestování po Austrálii, podíváte se třeba na Nový Zéland, na Fidži, na Bali apod.

aIMGP6870

Studium angličtiny

Nejčastěji se do Austrálie jezdí za studiem angličtiny. Nezáleží na tom, jakou úroveň máte zrovna nyní. Najdeme vám školu, kde můžete začít jako začátečník, nebo můžete studovat pokročilou angličtinu a dovézt si mezinárodně uznávané jazykové zkoušky.

Studium jazyka se dá později prodloužit a navázat odborným kurzem.

Za studiem odborného kurzu

Můžete si vybrat z mnoha odborných kurzů, které jsou na úrovni nástavby na střední školu či učebního oboru. Studium většiny oborů je levnější, než studium angličtiny. Přijďte se poradit, doporučíme vám vhodné kombinace.

Kukabara má zkušenosti

Účastí na přednášce získáte nejenom řadu nápadů a variant, jak vaši cestu udělat co nejlevnější a nejefektivnější, ale budete se nejspíše chtít i ptát na dotazy, které si na netu nepřečtete nebo se v rozdílných informacích nevyznáte. My máte zkušenosti, které vám rádi předáme.

Austrálie je zemí velkých příležitostí. Na přednášce získáte všechny informace pohromadě a v přehledné formě. Vaše dotazy jsou vítány, ale můžete se také jenom posadit a poslouchat.

aIMGP8554

 

 

Kdy, kde, v kolik?

Kdy: středa 31.10. 2018 v 18:00
Kde: kancelář Kukabara Agency
Sokolovská 342/19, Praha 8 – Florenc
Délka: cca 90 minut
Vstupné: zdarma

 

Jste srdečně zváni na přátelské popovídání o možnostech studia a práce v Austrálii.

Rezervujte si místo na přednášce v Praze

Přihláška na přednášku
Sending