Školní výlet... pozorování lachtanů na Klokaním ostrově
Školní výlet... pozorování lachtanů na Klokaním ostrově

Studium v Adelaide

Adelaide nás neustále překvapuje. Možná si i vy na toto hlavní město Jižní Austrálie někdy sami pojedete udělat vlastní názor.

Rozhodně se zde dobře posedává v kavárnách a na plážích, griluje na barbeque a dělají výlety do okolí.

V rámci Austrálie stojí až za zvučnými jmény Sydney, Melbourne, Perth, ale je to velkoměsto s více než milionem obyvatel a s úžasnou relaxovanou atmosférou.

Školy v Adelaide občas organizují pro své studenty i víkendové výlety a v tom případě nezmeškejte, až se pojede na Kangaroo Island. Klokaní ostrov se svými přírodními raritami řadí ke špičce toho, co lze v Austrálii vidět a třeba skalní útvary Remarcable Rocks byste neměli vynechat.

Jaké školy v Adelaide Kukabara doporučuje?

Kukabara zde zastupuje kvalitní jazykové školy, ale víme i o celé řadě výborných odborných kurzů, které jsou ale spíše z kategorie standardních, než levných škol.

Pochopitelně se z jazykové i odborné školy dá v Adelaide velmi dobře postoupit na některou z univerzit. Stačí odchodit některý z Cambridge (FCE, CAE) či IELTS kurzů a složit si potřebnou jazykovou zkoušku.

Poradenství ohledně sestavení struktury studia (nejrůznější kombinace různých typů anglických příprav) jsou v Kukabaře zdarma.

Jedna ze škol, které Kukabara v Adelaide nabízí (SACE), má kampusy i v jiných částech Austrálie. Podle vašich preferencí nebo podle počasí si můžete zvolit i studium na Tasmánii či na Whitsunday Islands (na Svatodušních ostrovech).

Napište nám email, Vlasta Tichý a Pavla Gultová vám poradí, jak s plány na vaši cestu do Adelaide co nejlépe naložit.