SACE (South Australian College of English)

SACE je souhrnný název pro dvojici vynikajících jazykových škol.

SACE Adelaide byla založena jako první z nich a to v roce 1992, druhou je náš kampus v Melbourne. Zde se škola jmenuje SACE Melbourne College of English.

Výuka na SACE

Ve výuce používáme moderní techniku. Na školách se také potkáte s hosty z řad místních lidí. Pořádáme zajímavé exkurze do okolí. Tím vším se snažíme skládat mozaiku výuky, reálného života a tvrdé práce, která vás na SACE čeká. Dobře totiž víme, že jen tak dosáhnete nejlepších výsledků a z Austrálie si tak odvezete co nejvíce.

Kampusy se velmi liší prostředím, ve kterém se nacházejí.

  • Adelaide je typickým velkoměstem v subtropické části Austrálie, nicméně je to město, kam Češi a Slováci za studiem málo jezdí. Budete tak mít dostatek soukromí a anglicky budete mluvit opravdu hodně.
  • Melbourne – studujte v centru velkoměsta, které je veliké a plné kulturních a sportovních akcí obrovského rozsahu v průběhu celého roku.

Vyberte si kurz, který bude nejlépe vyhovovat vašim požadavkům a domluvte si schůzku v Kukabaře, kde vám pomohou se zajištěním celého pobytu.

Doporučujeme si studium naplánovat v obou místech, abyste zažili tyto mimořádné australské lokality na vlastní kůži. V Kukabaře vám poradí s volbou ročních období.

Počet studentů ve třídě (průměr / maximum)12 / 15Počet výukových lekcí týdně20 nebo 25

Proč studovat na SACE

  • akreditace již roku 1987 a od té doby vysoký kredit v celosvětovém měřítku
  • náš cíl – co nejrychleji a nejefektivněji vám pomoci v komunikaci v angličtině
  • všechny kurzy jsou u nás zaměřeny na intenzivní výuku mluvení, čtení a psaní, a na dosažení plynulosti a správnosti vyjadřování
  • naši učitelé sledují a v praxi používají nové metody výuky, aby udrželi výuku zábavnou a tím podporovali motivaci studentů

Poloha

Adelaide, hlavní město Jižní Austrálie, hostí jenom několik málo jazykových škol pro mezinárodní studenty. Školu SACE najdete v centru města, v historické budově s moderním vybavením.

Melbourne, to je příležitost pro studenty toužící studovat ve 4-milionovém velkoměstě. Škola leží “na březích” řeky Yarra River, v úplném centru, kde se jezdí zdarma tramvajemi po “FREE Circle tram” okruhu. Zastávku má také před naší školou.

Ubytování

Homestay, ubytování v rodinách, máme připraveny pro jednotlivce i dvojice, cestující společně. Ubytování je s plnou penzí (obědy v pracovní den jsou studené). Minimum je rezervace na 4 týdny ubytování v rodině.

Student House, ubytování ve studentských domech, je naší nejlevnější variantou a v ceně je i wifi připojení.

Na vyžádání organizujeme i ubytování v hostelu či apartmány.

SACE – South Australian College of English