Navitas English

Jsme jazyková škola, která má 6 kampusů v 5 rozdílných městech.

První tři školy jsou v Sydney (v centru – City, na Manly a na Bondi), další v Melbourne, v Brisbane, v Perthu a v Darwinu.

Nabídka kurzů je na Navitas tak široká, že k nám studenti jezdívají opakovaně. Nejprve třeba studují obecnou angličtinu a po letech se připravují na mezinárodní jazykovou zkoušku.

Navitas English (dříve Australian College of English) je jedním z největších a nejrespektovanějších australských jazykových řetězců. To má své výhody i nevýhody, ale na Navitas jsme se vždy dokázali vypořádat s nástrahami neosobních velkých škol a využít naopak silnou základnu v náš prospěch.

Na Navitas propojujeme kultury z různých koutů světa

Navitas se vždycky snažil a snaží o propojení rozdílných kultur studentů z různých koutů světa.

Našimi zkušenostmi dokážeme studenty lépe připravit:

  • na studium na univerzitách a v odborných kurzech
  • na složení jazykových testů různých úrovní
  • na jejich budoucí kariéru ve své zemi, nebo klidně i v Austrálii

Kromě výuky té nejvyšší kvality nabízíme studentům nadstavbu ve formě různých programů. Založili jsme Boomerang, který organizuje celou řadu atraktivních akcí ze sportu, kultury a sociální sféry. Příkladem může být párty při výletu lodí po zálivu kolem Opera House, výlet s potápěním na Great Barrier Reef a mnoho dalších aktivit. V každém městě je program jiný, vždy atraktivní a přizpůsobený momentálnímu zájmu studentů.

Z každé naší akce si přivezete spoustu nezapomenutelných zážitků, fotografií a jazykových zkušeností.

Počet studentů v Sydney city / Manly / Bondi300 - 400Počet studentů v Perthu300
Počet studentů v Melbourne300Počet studentů v Brisbane350
Počet studentů v Darwinu100Počet studentů ve třídě (průměr / max.)14 / 18
Počet výukových lekcí týdně25

Proč studovat na Navitas

  • jsme jedním z největších a nejrespektovanějších řetězců škol v Austrálii
  • pyšníme se více než 30 letou zkušeností v oboru vzdělávání a výuky jazyka
  • zakládáme si na kvalitě a profesionalitě našich vyučujících, na jejich vstřícnosti a kamarádském vztahu se studenty
  • nabízíme širokou nabídku destinací
  • založili jsme klub mimoškolních aktivit Boomerang, který pro vás připravuje sportovní, kulturní a jinou zábavu po škole

 

Národnostní mix ve všech destinacích

abcdeee

Poloha

Navitas English sídlí, jak už bylo napsáno, na 6 různých místech a to vám dává ohromnou příležitost si buďto vyzkoušet studium v rozdílných destinacích a klimatických poměrech, nebo si vybírat podle dostupných typů kurzů, protože ne všude se vyučuje to samé!

Navitas v centru Sydney, to je poloha uprostřed srdce města, považovaného za “echt” australskou metropoli.

Navitas na Manly splňuje vaše nároky v případě, že chcete chodit do školy vzdálené jen 1 minutu  od věhlasné pláže, na břehu Tichého oceánu. Užij si relax, sportovně a outdoorově orientovaný studentský život.

Navitas Melbourne je kampus v kosmopolitním městě. Škola ze skupiny Navitas zde působí pod jménem Hawthorn a leží v překrásné stejnojmenné čtvrti, jenom 8 km od centra Melbourne. Hlavni město Viktorie je středem australského umění, kultury, hudby, gastronomie a mezinárodních sportovních událostí.

Navitas Brisbane je nejslunečnější z našich kampusů, je asi také nejpopulárnější ze všech, a to právě pro své celoročně stabilní počasí.

Navitas Perth, to je poloha školy v části zvané Northbridge, v multikulturní čtvrti s kluby, bary a zábavou, jenom 1 km od centra města. Jestliže Perth je považován za nejodlehlejší hlavní město světa, pak vězte, že je také nejrychleji se rozvíjejícím a nabízejícím nejlepší pracovní příležitosti.

Navitas Darwin je umístěn v kampusu Charles Darwin University, nějakých 12 km od centra. Využijte výhod, které skýtá tato poloha, včetně veškerého univerzitního vybavení a setkávání s místními i mezinárodními studenty.

Ubytování

V různých městech, ale přesto na standardní úrovni, to je nabídka Navitas v oblasti ubytování – naše “homestay” ubytování v rodinách, vám zajistí pohodový start vašeho pobytu v Austrálii.

Ať se následně rozhodnete v rodině zůstat po celou dobu studia, nebo si najdete vlastní ubytování, zážitky z prvních dnů a týdnů si sebou dál ponesete.

Jako specialitu bychom vám rádi nabídli On-campus ubytování v Darwinu, kde můžete zůstat v našem mezinárodním domě, v rezidenci s vlastním pokojem, sdílenou koupelnou, kuchyní a ostatním vybavením.

Ve všech městech se můžete nechat od Navitas vyzvednout na letišti, což je vhodné především, když do Austrálie přilétáte v nočních či večerních hodinách.

Navitas SPECIÁLNÍ nabídka:

k doptání v Kukabara kancelářích