Melbourne má i pro vás "otevřenou  náruč".
Melbourne má i pro vás "otevřenou náruč".

Studium v Melbourne

Melbourne je druhým největším australským městem. Je prakticky tak velké, jako Sydney, a je stejně známé a proslavené řadou každoročních událostí.

Turisté do Melbourne jezdívají především kvůli sportovním a kulturním akcím světového významu (F1, tenis, dostihy, motorky).

Olympijské hry byly v Melbourne v době, kdy ještě nikdo z vás o studiu v Austrálii nepřemýšlel (1956)!

Pakliže si Sydney lidé pletou a považují jej za hlavní město Austrálie, tak Melbourne dokonce hlavním městem pár let bylo.

Studenti v Melbourne najdou příjemné klima, dostatek škol na výběr studia a Melbourne se jim stane i pevnou základnou pro jejich krátké i delší výlety.

Kukabara pro vás našla v Melbourne několik konkrétních škol, které vám rádi popíšeme a společně u nás můžeme vybrat a naplánovat tu nejlepší variantu vašeho studia.

Jaké studium Kukabara doporučuje?

Je na vašem rozhodnutí, zda studovat:

  • angličtinu
  • odborný kurz
  • univerzitu

Jazykové školy najdete jak v centru města, tak při kampusech univerzit, které ovšem jsou většinou mimo centrum. V Kukabaře doporučíme spíše ty soukromé jazykové školy, neboť se specializují na angličtinu a hlídají si národnostní mix.

Až dostudujete angličtinu, budete si možná chtít v Melbourne ještě najít školu na odborné kurzy a to už zase taková sláva není, když mluvíme o penězích. Kvalitou jsou však zase lepší, než levné odborné kurzy v Sydney.

Je na vaší volbě, zda půjdete po kvalitě nebo po ceně.

V Kukabaře spolu můžeme probrat možnosti kombinací kurzů s různými vízovými kategoriemi a hlavně, jakým způsobem si případně vízum v Melbourne prodloužíte.

Práce je v Melbourne dost, stejně jako v jiných městech. Studentské výdělky nejsou sice z nejvyšších, ale za to jsou tu nižší náklady na živobytí. I na výlety do okolí to ale určitě bude stačit.

Ozvěte se nám, propočítáme to.