Discover English

Jsme mladá a dynamická škola v centru Melbourne.

Discover English se začala formovat až v roce 2010 a od poloviny roku už jsme začali šlapat na paty ostatním jazykovým školám. Poskytujeme českým a slovenským studentům výhodné finanční nabídky.

Specializujeme na výuku angličtiny za použití skutečně moderních metod, materiálů a vybavení. U nás máte všude přístup k wifi připojení, po vyučování nebo o přestávkách můžete do knihovny, kde máte k dispozici počítačové vybavení nebo si můžete sednout na střešní terasu a relaxovat pohledem na Melbourne.

Discover znamená „objevit” – pojďte s námi objevovat

Objevme společně Melbourne, které bylo mnohými zvoleno jako město, kde se studentům nejlépe žije. Objevme Austrálii. Objevme kouzlo studia angličtiny.

Nemusíte zůstat u studia jazyka, později se můžete přihlásit ke studiu odborného kurzu či na univerzitu. Na Discover máme hodně kontaktů a naši zkušení zaměstnanci vám pomohou. 

Škola leží v centru města, takže cokoli chcete “discover”, je vám po ruce. Objevování máme v krvi a naše mimoškolní aktivity v tom studenty podporují.

Speciální nabídka:

  • máme slevové ceny pro české a slovenské studenty – ceny si vyžádejte v Kukabaře

Kurzy angličtiny

Na Discover English vám nabízíme výuku angličtiny od začátečníků po pokročilé, od několika úrovní obecné angličtiny (GE) až po specializované kurzy se zaměřením na složení některého z uznávaných testů a získání zkoušky a certifikátu (FCE, CAE, IELTS aj.). Poskytneme vám dokonce mnohem více, neboť organizujeme “free classes”, hodiny zdarma pro ty, kteří se chtějí zapojit do našich aktivit mimo výuku a stále u toho mluvit a mluvit a mluvit (anglicky!).

Výuka probíhá v ranních nebo odpoledních blocích, vaše zařazení závisí na úrovni GE (ranní i odpolední) nebo na zvoleném typu studia (příklad: IELTS je odpolední, FCE, CAE ranní apod.). Vyučuje se 20 hodin týdně a k tomu dostanete 5 hodin “Free Extra Classes” a kdo bude chtít, tak ještě dalších 5 hodin “supervised” samostudia.

S našimi studenty se setkáváme i po tom, co dávno opustili školu. Discover si vás pamatuje a chce, abyste se vraceli.

Počet studentů450Počet studentů ve třídě (průměr)13
Počet výukových lekcí týdně20+5+5

Proč studovat na Discover

  • mladá škola, která vznikla v roce 2010
  • výhodné finanční podmínky pro Čechy a Slováky
  • poloha přímo v centru Melbourne
  • zajímavé mimoškolní aktivity
  • kvalitní a moderní výuka angličtiny i příprav na mezinárodní zkoušky
  • Kukabara doporučuje tuto školu díky skvělé zpětné vazbě od studentů

Národnostní mix

abcdeee

Poloha

Discover English leží na jedné z nejrušnějších ulic v Melbourne, přímo v srdci města.

O polední přestávce stačí si vyběhnout na lunch, na shopping, nebo jen tak relaxovat v parku. Po škole si zajděte do galerie, na sport nebo pouze brouzdejte po městě a nakupujte, vše je tu při ruce.

Samotné Melbourne je obklopeno parky a i když je rozlohou veliké, studenti se vydávají na výlety každou volnou chvíli, Discover jim pomáhá a sama organizuje mimoškolní aktivity. Poloha školy je ideálně na tramvaji, vlaku i autobusech, takže to je snadné.

Od 09/2016 jsme na nové adrese: 247 Collins Street, Melbourne, VIC, 3000

Ubytování

Discover vám doporučuje znásobit své možnosti ubytováním se v rodině, kde se stále mluví anglicky a procvičujete tak své ve škole nabyté vědomosti přímo v praxi v situacích, které vyplývají z běžných každodenních činností.

Homestay ubytování, jak se anglicky ubytování v rodinách nazývá, zařídíme buďto s polopenzí nebo bez jídla, abyste měli možnost si sami připravit, na co jste zvyklí.

Komu by snad takové ubytování nevyhovovalo, může mu Discover zařídit tzv. student lodge, studentské vybavené byty, kde budete mít soukromí, které si zvolíte.