Greenwich English College

Jsme stále mladou jazykovou školou, která vznikla v roce 2005. Nabízíme kvalitní výuku angličtiny a odborných kurzů v rámci tří kampusů v Sydney a také ve škole v Melbourne.

Na Greenwich English College uspokojíme i nejnáročnější studenty všech úrovní. Vybrat si můžete nejen obecnou angličtinu, ale také obchodní angličtinu, akademickou angličtinu a přípravy na zkoušku IELTS či Cambridgské zkoušky.

Po skončení kurzu angličtiny máte v Sydney i v Melbourne možnost studovat odborný kurz (VET) na Greenwich Management College nebo plynule přejít náš druhý kampus – Ultimo kampus, který je sídlem školy AIT (Academy of Information Techonogy), kde můžete pokračovat v nejrůznějších technicky zaměřených kurzech.

Kromě toho také nabízíme jednodenní kurz RSA (Responsible Service of Alcohol), který by měli mít všichni, kteří uvažují o práci v restauracích.

Ve všech kampusech naleznete plně vybavené, dobře osvětlené a klimatizované třídy. K dispozici je také zdarma wifi připojení a počítače.

Nabízíme nejlepší přípravu na IELTS a FCE či CAE zkoušky

Poskytujeme excelentní a inovativní metody výuky, zaměřujeme se na kvalitu studentského života, ať už je vám 20 či 50 let, a snažíme se řešit individuální potřeby každého z vás s ohledem na vaši současnou či budoucí kariéru. Proto dosahujeme výborných výsledků ve zkouškách IELTS, FCE či CAE.

S každým novým studentem přibude jeden kamínek do mozaiky, která ve finále dokonale odrazí obraz toho, pro co jste do Austrálie přijeli.

Počet studentů Greenwich - angličtina1000 Počet studentů Greenwich - odborné kurzy700
Počet studentů ve třídě (průměr / maximum)12 / 18Počet hodin týdně (AJ)24

Proč studovat na Greenwich Eglish College

  • specializujeme se na Cambridge přípravné kurzy
  • máme jednu z nejlepších nabídek kurzů, denních i večerních
  • skvělý národnostní mix – udržujeme ideální poměr mezi Asií, Evropou a Latinskou Amerikou
  • na naši školu už chodili studenti z 80 zemí světa
  • excelentní a inovativní metody výuky
  • kvalitní studentský servis
  • u nás nikdy nebudete sami, protože je vám k dispozici skvělý studentský poradenský servis

Národnostní mix

abcdeee

Poloha

Sydney: Greenwich English College a její poloha na Pitt Street, to je pro každého, kdo Sydney zná alespoň trochu, jasná poloha uprostřed veškerého dění.

Jste obklopeni obchody a restauracemi, kancelářemi v mrakodrapech, ale také parky a odpočinkovými zónami.

Do školy se dostanete metrem, busem nebo také lodí. Máte-li  “lítačku” (Opal Card), můžete na Circular Quay (u Opera House), sednout na loď a vyjet si hned na výlet po zálivech.

K našemu druhému kampusu v city se dostanete snadno z Central Station, místa, kde se protínají vlaky, metro a autobusy ze všech směrů. Je to náš nový kampus.

North Sydney kampus (třetí) v Sydney: zde se vyučují naše odborné kurzy (management) a jsme v severní části města (North Sydney), čímž se myslí “nad” zálivem, ale stále prakticky v centru.

Adresy v Sydney:

Greenwich English College:  Level 2, 396 Pitt Street (vstup skrz Goulburn St), Sydney, NSW 2000, Australia

new kampusLevel 2/72 Mary St, Surry Hills NSW 2010 (2 min od Central Station)

North Sydney kampus: Level 2, 118 Walker St, North Sydney

Melbourne je naše nová škola od roku 2015 a sídlíme uprostřed města, nedaleko Souther Cross Station, Rialto Towers mrakodrapu či řeky Yarra.

Adresa v Melbourne: Level 8, 120 Spencer Street, Melbourne VIC 3000, Australia

Ubytování

Sydney i Melbourne je klidné i rušné město zároveň. Možností ubytování je tu mnoho.

Na začátku je dobré mít hned po příletu jistotu ubytování. Tou je ubytování v rodině (homestay), které vám zařídí Greenwich College. Zažijete australský způsob života a mluvíte anglicky i doma, ne jenom ve škole. Ubytování je včetně polopenze. Greenwich má širokou škálu rodin v dojezdové vzdálenosti od školy kolem 30 minut.

Kdo má zájem, nechá se také hned po příletu vyzvednout na letišti (tzv. airport pickup).

Po nějaké době studenti většinou hledají ubytování, kde jich bydlí více pohromadě – tzv. sharing.

Chcete-li si hledat ubytování sami, v Share house, podívej se na tyto weby:

Užijte si hledání, nebo se obraťte na Kukabaru, oni vám tam poradí.