Tohle není škola, tohle je místní "orloj"
Tohle není škola, tohle je místní "orloj"

Studium ve městě Perth

Perth se může pochlubit mnoha NEJ

Především je to největší město Západní Austrálie, hlavní město a vstupní brána pro všechny, kdo budou objevovat Austrálii od západu.

Perth má 2 miliony obyvatel a nemalou část z tohoto počtu tvoří mezinárodní studenti, kteří se přijeli naučit angličtinu nebo studovat nějaký svůj obor či univerzitu. Kvalita vzdělávání je zde skutečně vysoká a Kukabara vám ráda poradí s výběrem.

Často slyšíme od studentů “námitku”, že tam okolo nic není! To je ale nesmysl! Nebojte se toho.

Perth a okolí (užší či široké) má pro každého něco – studenti i turisté odjíždějí nadšeni.

O Západní Austrálii a cestě podél pobřeží i vnitrozemím můžeme vyprávět celé hodiny. “Užili” jsme si tam své a nebyla to vždy jenom procházka růžovým sadem. Volejte do Kukabary a ptejte se.

“Finále však bylo vždy velkolepé a kdyby to nebyl občas boj, nebylo by na co vzpomínat”.

Kukabara Perth zná a vybrala pro vás školy tak, aby si mohl každý z vás zvolit svoji cenovou kategorii.

Jaké studium Kukabara doporučuje?

Studium v Perthu můžete začít jako většina vašich krajanů, na jedné z jazykových škol. Pro každého se najde úroveň, která mu bude vyhovovat. Nemusíte začínat obecnou angličtinou (GE), když jste pokročilý student, to by nebylo ekonomické. Zvolte si jeden z Cambridge jazykových přípravných kurzů (FCE, CAE, CPE) a složte si zkoušku z jazyka, která platí po celém světě a kterou dobře znají čeští i slovenští zaměstnavatelé.

Také zkouška IELTS se postupně dostává do povědomí našim studentům, a to je další možná volba, co studovat. A nebo choďte na jazykovou přípravu zaměřenou na byznys, gramatiku, výslovnost… Kukabara vás nasměruje.

Studiem angličtiny to nemusí končit. Jestli se vám podařilo si vydělat, prodloužíme vám studium i pracovní vízum a můžete chodit na odborné kurzy.

Práce při studiu v Perthu je velkou výhodou. Vyberte si školu podle vlastního gusta. Většina z nich sídlí v centru, kde je zdarma městská doprava, ale máme pro vás školu i prakticky na pláži, tak pojďme společně do toho!