Phoenix Academy

Vítejte v Perthu, který je skutečnou vstupní bránou do Západní Austrálie. Phoenix Academy je plnohodnotně australskou školou, provozovanou jako rodinná akademie. Jsme hrdi na to, co vám můžeme nabídnout. Podívejte se na naše video.

Na Phoenixu najdete:

 • příjemné prostředí zahradního kampusu  vzdáleného jen 10 minut od centra
 • nejlepší možnou kvalitu výuky
 • učitele odhodlané a nadšené dojít s vámi až k cíli, který jste si společně stanovili

Nabídka kurzů a vybavení školy

Na Phoenix Academy vám nabízíme studium na všech úrovních angličtiny, také odborná zaměření a pomoc s cestou k dalšímu akademickému vzdělání v Austrálii.

Naše škála nabízených jazykových kurzů je široká, prakticky kompletní, od obecné angličtiny (GE), přes Cambridge přípravy (FCE, CAE), akademickou angličtinu (IELTS), angličtinu pro přípravu na studium na středních školách v Austrálii (HSP), učitelskou přípravu (CELTA) atd.

Překvapíme i večerními kurzy New Generation English, kde kombinujeme on-line výuku v e-learningovém portále s klasickou výukou.

Z vybavení školy zmíníme snad jen nadstandardní plazmové TV nainstalované ve všech učebnách na Phoenix Academy.

Naše vlastní ubytovací možnosti v Beatty Lodge, hostelu, který je jen pár kroků od školy, nebo tradiční a vyzkoušené možnosti ubytování v homestay, vše je vám k dispozici.

Job club & demi-pair

Na Phoenixu pro vás organizujeme Job Club a  také demi-pair program. Chcete-li mít práci zajištěnu ještě před příjezdem do Austrálie a před nástupem do školy, ptejte se v Kukabaře na program demi-pair.

Počet studentůdo 400Počet studentů ve třídě (průměr / maximum)14 / 16
Počet výukových hodin týdně GE23 hod. Počet výukových lekcí týdně FCE / CAE23 hod.

Proč studovat na Phoenix Academy

 • od založení Phoenix Academy v roce 1989 je naším heslem ”We Care”
 • k dispozici tu máte krásný zahradní kampus
 • potkáte tu vyvážený mezinárodní mix studentů
 • máme malé výukové skupiny a moderní vybavení
 • učit vás budou zkušení a motivovaní učitelé
 • propojujeme osobní přístup s novými technologiemi a online výukou
 • k dispozici je wifi v celém kampusu
 • nabízíme flexibilní kurzy i všechny uznávané typy jazykových zkoušek
 • hodiny jsou zaměřeny na konverzaci
 • rekreační možnosti nadete v pěším dosahu od školy
 • testovací centrum pro TOEIC

Národnostní mix

abcdeee

Poloha

Trváme si na tom, že máme nejlepší polohu v Perthu, pouze 2,5 km od city centra. V blízkosti je metro a autobus CAT, ale také známé trendy kavárny distriktu Leederville.

CAT autobusy, to jsou dnes již čtyři linky (Red, Blue, Yellow a Green), které křižují centrem města a vhodně se proplétají všemi turisticky zajímavými místy Perthu. Důležité je, že jsou naprosto zdarma.

Adresa školy: 223 Vincent St, West Perth, Western Australia, 6005

Ubytování

Bydlení v rodinách je dnes běžným začátkem pobytu každého studenta v Austrálii, který se chce učit anglicky nejenom ve třídě, ale 24 hodin denně. Všechna homestay ubytování jsou do 40 minut dopravy na Phoenix.

Kdo chce bydlet v pěší vzdálenosti od školy, zvolí si naše vlastní ubytování zvané Beatty Lodge. Jsou to vlastně studentské rezidence a hostel, se 70 pokoji a možností být v jednolůžkovém, dvojlůžkovém a vícelůžkovém pokoji. V Beatty Lodge se setkáte s “backpackers” (cestovateli) z celého světa, protože hostel je otevřen pro všechny, nejenom pro studenty Phoenix Academy. Vybaven je internetem, bazénem, společnou kuchyní a TV pokojem, BBQ atd.

Speciální možností je bydlení v rodině, kde budete sámi zaměstnáni jako au-pair. Tato možnost se v Austrálii jmenuje demi-pair.