Lexis English Sydney Manly

Mnoho škol v Sydney sídlí přímo v centru, mezi mrakodrapy. Lexis si vybral jako svoji destinaci vyhlášenou severní pláž zvanou Manly. Je zde i pár dalších škol, ale ne mnoho.

Jako jedni z mála zde na Lexis vyučujeme kromě denníchvečerní kurzy angličtiny.

Do “city”, do centra města, je to 30 minut lodí (zvanou v Sydney ferry), ale většina studentů v oblasti Manly studuje, pracuje i bydlí. Životní styl je zde přímo ideální pro relaxaci a zábavu, takže studenti zde najdou také práci. Pláž na Manly je krásná a je několik set metrů dlouhá. Koupání u oceánu a třeba i surfing je zde celoroční zábavou. Při pláži je ale mnoho barbeque (grilovacích) možností.

Lexis má v Austrálii celkem 6 škol, Sydney je nejnovější, ale můžete studovat na více místech při východním pobřeží, Noosa Heads, Sunshine Coast, Byron Bay, hlavní město Queenslandu, Brisbane. V Západní Austrálii jsme v Perthu.

Kombinujte a vyberte si část svého studia v turistickém letovisku a část v rušném velkoměstě. Chceme, aby váš čas strávený na Lexis nebyl jenom o studiu, ale také o procestování zajímavých míst. Lokalitu můžete změnit i během studia.

Studium angličtiny

Přijet do Austrálie za studiem není jenom o vylepšené angličtině, ale také o zapojení se do reálného života, o navázání přátelství a o objevování nádherné země i sebe sama.

V Sydney máme klasickou výuku angličtiny v ranních hodinách, ale také čím dál populárnější večerní kurzy.

Odborné kurzy v Sydney zatím nevyučujeme.

Proč studovat na Lexis na Manly

  • zrod naší školy nastal v roce 1989, od té doby jsme několikrát změnili jméno (od roku 2011 jsme Lexis English), ale kvalitou se posouváme stále výše
  • neseme si sebou tradici, vylepšujeme program – kromě angličtiny učíme i řadu odborných kurzů, v Sydney sice ještě nejsou, ale chystají se
  • rozšířili jsme se do naprosto unikátních lokalit, kde je pravým požitkem studovat, pracovat a bavit se, jako byste byl na dovolené – Manly je naší super destinací
  • možnost kombinace lokalit v průběhu vašeho studia – začněte v Sydney a přeleťte na druhou polovinu pobytu do jiného města
  • studentům ze střední Evropy poskytujeme cenové výhody – ptejte se na speciální ceny v Kukabaře

Poloha

Je jenom několik škol umístěných v této “bohatší” části města a Lexis nyní patří mezi ně.

Manly Beach je kromě Bondi Beach asi druhou nejznámější pláží v Sydney. Je blízko nejenom za zábavou města, ale i do přírody. Poloha u Tichého oceánu je unikátní a výhodná pro surfaře, protože vlny jsou zde krásné.

Adresa školy: 32 S Steyne, Manly NSW 2095, Australia

Lexis Sydney Manly