MIT Institute

dříve Step One College

Welcome – Vítejte u nás

Naši školu najdete velmi snadno. Vždyť jsme ji zbudovali přímo v centru Sydney, u známé stanice metra Town Hall. MIT Institute je čistě jazykovou školou pro mezinárodní studenty a jsme školou malou, s osobním přístupem.

První krok je ten nejdůležitější!

Učit se anglicky, to je cesta, kterou musí každý projít krok po kroku. S oddaností, s radostí a nadšením. Jenom tak bude úspěšný.

Je nám potěšením vás na té cestě provázet!

Za léta praxe jsme nasbírali zkušenosti a naučili se, jak učit mezinárodní skupinu lidí. Dokážeme ocenit vaše zanícení pro věc a společně postupujeme vpřed. Dříve jsme se jmenovali Step One College, což napovídá, že u nás uděláte ten svůj první a nejdůležitější “krok” na cestě k lepší angličtině.

Výuka angličtiny klasickou metodou

Na MIT Institute máme k dispozici klasické a vyzkoušené postupy a jazykové přípravy (GE, FCE). A jelikož si velmi vážíme i studentů ze zemí, jejichž studenti by si drahé školné nemohli většinou dovolit, připravili jsme výhodné ceny a další atraktivní pobídky, ptejte se v Kukabaře.

Speciální nabídka:

  • studujte ráno nebo večer – exkluzivní ceny
  • Další exkluzivní slevy na školném – akce – volejte Kukabaru

Naše FCE kurzy můžete začít každé pondělí a můžete si také zvolit délku od 2 do 14 týdnů. Délka kurzu se uzpůsobuje vašim výchozím znalostem angličtiny, které zjistíme dle vstupního testu. Třídy jsou otevřené a výuku tak plně přizpůsobujeme vaší úrovni.

Výuka na MIT Institute probíhá od pondělí do čtvrtka (ranní kurzy), a pondělí až pátek při večerním studiu.

Počet studentů100Počet studentů ve třídě (průměr) GE, IELTS10
Počet studentů ve třídě (průměr) FCE8Počet studentů ve třídě (průměr) Callan Method8

Proč studovat na MIT Institute

  • klasická výuka angličtiny
  • budujeme svoji reputaci na zkušenostech a zpětné vazbě studentů
  • škola zabírá dvě patra výškové budovy, k dispozici máte studovny i jazykovou laboratoř s 15 počítači
  • wifi je samozřejmostí
  • vstup do knihovny zdarma, která nachází ve 2. patře stejné budovy (patří ke škole Sydney Mechanics School of Arts)

Národnostní mix

abcdeee

Poloha

MIT Institute sídlí v centru města, kolem je dostatek možností práce i zábavy. Do centra Sydney se dostanete nejlépe metrem, také autobusy nebo lodí, takže doprava do školy odkudkoli je bezproblémová.

Znáte Town Hall a jeho okolí? Tady se říká, že jste v Sydney Central Business District (CBD). Nedaleko je věž Sydney Tower, jenom o kousek dál Opera House a Harbour Bridge. Do parku dojdete na každou stranu od školy jenom přes pár bloků.

Adresa školy: Level 9, 280 Pitt Street, Sydney NSW, Australia

Ubytování

Předtím, než přiletíte do Sydney, byste si měli vybrat, jaké chcete do začátku ubytování. MIT Institute vám zprostředkuje ubytování v rodinách nebo tzv. House Share.

Je ale celá škála dalších možností – hotely, hostely, vlastní ubytování…

Homestay ubytování (v rodině) je nejlepší pro začátek na získání každodenních jazykových návyků, ale záleží na finančních možnostech každého studenta. Není to zase o tolik dražší oproti ostatním typům ubytování když zvážíte, že v ceně je polopenze a “zdarma” konverzační kurzy angličtiny.