SBTA

Vítáme vás na škole Sydney Business and Travel Academy – SBTA.

Na SBTA nabízíme řadu vládou schválených kurzů, zaměřených tak, abychom vás vybavili všemi dovednostmi a znalostmi, které použijete v dnešní globalizované době pro získání dobré práce, a to nejenom v Austrálii, ale po celém světě.

Na SBTA získáte základy i pokročilou znalost v oborech byznys, management pohostinství a turistika a do praxe vstoupíte s výhodou oboru vystudovaného v angličtině a s náskokem před konkurencí.

Výhodná kombinace angličtiny na SELA a odborného kurzu

Pakliže někdo z vás potřebujete před studiem odborného kurzu ještě projít jazykovou přípravou, připravili jsme pro vás cenově výhodné “balíčky” – kurzy angličtiny na naší jazykové škole SELA v kombinaci s odborným kurzem.

Speciální nabídka (ušetříte v AUD):

  • kombinace AJ a odborného kurzu (ušetříte 200 AUD za druhé zápisné)
  • platí se pouze kurz angličtiny a záloha na odborný kurz
  • vízum dostanete na celou dobu studia (ušetříte přes 600 AUD za prodlužování víza)

Těžíme z propojení obou škol (SBTA a SELA) a přichystaly jsme pro vás cenově výhodnou akci. Stačí se přihlásit na angličtinu na SELA, zaplatit jazykový kurz (min. 4 týdny) a zálohu 500 AUD z odborného kurzu.

Vízum získáte na celou dobu studia (tzn. na angličtinu i na celou délku odborného kurzu, což může být třeba i na několik let). Kurzovné, na které si vyděláte při studiu, pak splácíte po částech.

Těšíme se na vás, přijeďte do Sydney, nejkrásnějšího města na světě:)).

Počet studentů na SBTA1000Počet studentů ve třídě20-25
Počet výukových lekcí týdně14Specialita školypátek volno

Proč studovat na SBTA

  • od roku 1985 jsme do pracovního procesu připravili tisíce studentů
  • specializujeme se na odborné kurzy, ale máme i jazykovou přípravu na vlastní škole SELA
  • máme propracovaný online studentský portál, do kterého dostanete přístup a můžete si v něm sledovat své kontaktní údaje, každodenní rozvrh, studijní plán, splátky, docházku a hodnocení ze zkoušek
  • máme moderně vybavený kampus, vše je upravené pro naše studijní programy, tedy např. tréninkový bar pro Hospitallity kurz apod.
  • v budově naleznete také internet café, studentskou kuchyňku a venkovní balkón
  • ve stejném komplexu naší školy je i nabídka rychlého občerstvení a také lékař

Národnostní mix

abcdeee

Poloha

Sydney je největším australským městem s počtem obyvatel přesahujícím 4 miliony. SBTA leží v jeho úplném centru.

Nemáte od nás daleko na hlavní vlakové nádraží s metrem (Central Station), ani na Town Hall, což je poloha v naprostém srdci města.

Jsme také obklopeni restauracemi, rychlým občerstvením a obchody všeho druhu, zábavou a turistickými atrakcemi. V pěší vzdálenosti je turistický ráj Darling Harbour, Cockle Bay Wharf, IMAX Theatre, The Sydney Convention and Exhibition Centre a Sydney Entertainment Centre. K Opera House se svezete pár stanic autobusem, nebo se jen projdete a jste tam za několik minut.

Adresa školy: Level 2, 401 Sussex Street, Sydney NSW 2000, Australia.

Ubytování

SBTA vám může zajistit ubytování ve vyzkoušených rodinách (homestay ubytování), takže se můžete zapojit do běžného životního tempa, jaké zažívají Australané.

Pro zájemce je tu možnost vyzvednutí na letišti.