Až do Broome v Západní Austrálii s vízem od Kukabary
Až do Broome v Západní Austrálii s vízem od Kukabary

Bez víza to do Austrálie nepůjde

Vízum do Austrálie potřebujete a s tím vám v Kukabaře pomůžeme!

Do Austrálie nyní vyřizujeme 3 typy víz:

Studentské vízum

Studentské vízum s pracovním povolením vyřizujeme pro ty z vás, kteří chtějí v Austrálii studovat minimálně 12 týdnů. Pamatujte však, že na vyřízení studentského víza je potřeba dostatek času. Přijďte se poradit klidně i několik měsíců před plánovaným odletem.

Studentské vízum do Austrálievčetně pracovního povolení, je devizou této nádherné země. A kdo má pod čepicí, přijde se zeptat na partnerská víza nebo třeba na demi pair program.

Prodlužovat si vízum v Austrálii můžete docela dobře, ale stojí to další peníze, tak se před cestou informujte, abyste neutráceli zbytečně.

Do Austrálie za turistikou i za studiem jezdí lidé z našich končin od začátku 90. let.

Užívají si kombinaci:

  • nádherné slunné země
  • příjemných lidí
  • možnosti plně se zapojit do života – včetně studia a práce

Chcete ušetřit pár tisíc korun?

Umíme se v prostředí měnících se vízových podmínek dobře pohybovat!

Uvědomte si, že správně sestavené studium, tedy poměr týdnů studia a prázdnin, vám ušetří tisíce.

Za ta léta, co studentské vízum do Austrálie vyřizujeme, jsme dobře poznali, že když se šikovně sestaví struktura studia, projeví se to velmi pozitivně u studenta v peněžence. Jde o propracovaný a zkušenostmi vytříbený systém, jak vhodně nakombinovat týdny školní docházky a prázdnin.

Poradíme vám, protože víme, že vízový proces je docela komplikovaný a z neznalosti můžete udělat zásadní chybu, která vás bude stát peníze a čas.

Žádost o vízum za vás podáme, dohlížíme na proces a komunikujeme s ambasádou, kde jsme registrováni jako autorizovaný zástupce.

Na ambasádu jezdíme na pravidelná školení.

Turistické vízum

Turistická víza jsou vhodná pro všechny, kteří jedou Austrálii navštívit, ať již za účelem cestování nebo krátkodobě pracovně (myšleno za účelem pracovní schůzky či návštěvy; není to o získání pracovního povolení a pobírání platu od australské firmy).

Vyřízení turistických víz záleží na délce vašeho pobytu:

  • při návštěvě do 12 týdnů je žádost vyřízena v několika dnech (někdy dokonce hodinách).
  • při delší návštěvě (6 měsíců či 1 rok) může trvat vyřízení i několik týdnů, protože dokládáte vaše cestovní plány, finance apod. A to všechno ambasáda prověřuje.

Podrobnější informace v naší sekci: Turistické vízum.

Work and Holiday vízum (subclass 462)

Work and Holiday víza začala pro české občany platit v průběhu roku 2018. Jsou určena pro mladé lidi ve věku 18-30 let, kteří touží cestovat po Austrálii a u toho si přivydělávat. Víza se udělují na dobu 12 měsíců. Jejich smyslem je podpora kulturní výměny mezi Austrálií a Českou republikou.

Detailní informace o vízu naleznete v naší sekci: Work and Holiday vízum.

Vízum vám rádi vyřídíme. Vyzkoušejte nás!

Kontakt
Sending

 

Přijďte si s námi povídat (nejen o vízech do Austrálie :))

Kdo se o vás postará?

Vlastimil Tichý, Praha

Vlastimil Tichý, Praha

V Praze se o vás postará Vlasta Tichý. Vlasta je velký nadšenec do Austrálie a ví o ní všechno :). Vždyť také napsal 3 cestopisné knihy o této čarokrásné zemi. Schůzka s ním vás bude bavit.

Email: v.tichy@kukabara.cz
Tel: +420 608 721 213