O škole na pláži: Adéla v Perthu

Kdybych to měla říct jednou větou, Perth je úžasnej :-)
Adéla si zvolila školu Lexis, která je blízko pláže a to má své výhody i nevýhody. Přečtěte si, jak se jí žije a co vám vzkazuje :)

Student o škole: Noosa Heads

Adamovou volbou nebylo velkoměsto, ale turistický resort na východě Austrálie, Noosa Heads. Studoval na škole Lexis, pracoval, cestoval, potkal se s lidmi, kteří ho v mnohém obohatili.

Studentka o nás: Klára v Adelaide

“Adelaide je moje vysněné město,” říká Klára, která zde studuje 9 měsíců… “Vzpomněla jsem si, že moje kamarádka Eva tam kdysi dávno studovala a její studium na jazykové škole jí pomohla zorganizovat agentura. Evča mě odkázala na Vlastu Tichého a nemohla si vynachválit jeho tehdejší pomoc. A já to dnes cítím úplně stejně.”

STUDENTI O ŠKOLE: Pavel na Gold Coast

Pavel si vybral studium na Gold Coast. Kdo chce skloubit studium angličtiny a surfování, vybere si Gold Coast. Navíc získá pracovní povolení, pláže, výlety, východy a západy slunce nad oceánem…

STUDENTKA O DEMI PAIR: Kristýna pracuje s dětmi

Kristýna chtěla mít od začátku jistotu, že v Austrálii najde práci. A protože ráda pracuje s dětmi, zvolila si Demi Pair program. Práci i bydlení má od prvního dne, co do Austrálie odletěla.

STUDENTI O ŠKOLE: Tomáš v Perthu

Oblíbené studentské město, to je Perth. Dvoumilionová metropole Západní Austrálie … , ale najdete tam vše, co potřebujete: kvalitní jazykové i odborné školy, pracovní příležitosti, skvělé bydlení a životní podmínky, neskutečně krásnou přírodu v okolí…