Cairns – nejlepší místo pro pozorování hvězd

“Kdyby někdo hledal nejlepší místo pro pozorování hvězd, tak ať se mě zeptá, já ho nejspíš našel,” říká Petr.

Petr studuje v jednom z menších měst, v Cairns, v severním Queenslandu, na škole Sun Pacific College.

Píše nám, zveřejňuje příspěvky na facebooku… užívá si krásného prostředí.

Po 4 měsících se Petr přestěhoval do Sydney, kde studoval na škole Greenwich College.

Z emailu pro Kukabaru

Ahoj Vlasto,
omlouvám se že píšu až nyní…
Už bydlím v homestay, je to užásné, po zdejších dětech jsem vyfasoval kolo, tak jezdím všude jak jsem si naplánoval. Bydlím u rodiny svého kolegy z práce, jsou na mě fakt milí, možná až moc, protože nevím jak to oplatím..
Ve škole je vše ok, ale to povykladám až během telefonického hovoru, zkusím zítra..

Petr píše také přímo vám

Když jsem se rozhodoval, jakým způsobem vylepšit svoji angličtinu, kolegyně z práce mi dala na malém lístku napsané jméno a kontaktní údaje na nějakého Vlastu z pro mě podivně znějící agentury Kukabara. Domluvil jsem si u něho schůzku a druhý den jsem se vydal do této, pro mě stále ještě tajemně znějící agentury.

Již během této první schůzky mě pan Vlastimil Tichý dokázal nadchnout svými úžasnými příběhy a zážitky z Austrálie tak, že jsem měl o místě svého studia jasno. Vybrali jsme společně dvě školy – první v Cairns a druhou v Sydney.

Po měsíčním pobytu v austalském Cairns, nazývaném také jako tropický ráj, vím, že to bylo dobré rozhodnutí – má angličtina se zlepšuje, nové prostředí je jedním slovem okouzlující – lidé jsou až neuvěřitelně milí a ochotní kdykoliv pomoci, a ta příroda!

Připadám si tady jak v ZOO :o).

Děkuji tímto Vlastovi a celé Kukabaře za vynikající organizaci mé cesty – prakticky kromě zaplacení jsem se nemusel starat vůbec o nic, přičemž stále vím, že kdykoliv budu potřebovat, stačí jeden email nebo telefonát do Kukabary a Vlasta vše zařídí.

Myslím si, že tento skvělý pocit jistoty a tak výborný kontakt po celou dobu studia mi žádná jiná agentura v ČR nemůže nabídnout.

Váš Petr Jarema

Kukabara Petr Jarema