Co je Demi Pair program?

Kristýna chtěla mít od začátku jistotu, že v Austrálii najde práci…

A protože ráda pracuje s dětmi, tak ji zaujala naše nabídka Demi Pair, což znamená, že jsme jí vyřídili studentské vízum s pracovním povolením a zároveň ji sehnali práci a bydlení v rodině ještě před jejím odletem do Austrálie.

S rodinou komunikovala ještě před odletem a věděla dobře, co ji v Austrálii čeká.

Demi Pair v Perthu

Ahoj Vlasto,

konečně jsem našla chvilku volného času, abych ti poreferovala o svém životě v Austrálii.

Jsem moc ráda, že jsem si pro studium a žití vybrala Perth. Je to opravdu krásné město, sice není moc kulturně bohaté, ale ty pláže a parky mi to bohatě vynahradí. Perth je velice moderní město a lidé jsou tu věčně usměvaví. Ze začátku pro mě byl velký problém zvyknout si na všudypřítomnou klimatizaci, ale ted jsem za ní ráda. Jelikož je tu léto v plném proudu, teploty jsou občas i přes 40°C.

Milner International College

Studium na škole Milner International College of English je úžasné. Jako velké plus beru menší třídy a velkou rozmanitost aktivit, jak ve škole tak i ve volném čase. Učitelé na této škole jsou opravdu lidé na svém místě. Jsou velice přátelští a všechno krásně vysvětlí a mají se studenty trpělivost. Škola má vlastní knihovnu a fitness centrum zadarmo, což určitě spousta lidí ocení.

Na škole studují studenti z celého světa a jsou velice přátelští. První den mi se vším pomohli a já mám teď kamarády po celém světě.

Demi Pair program

Moc ti děkuji za možnost Demi Pair programu. Je to skvělá volba pro studentky, které rády tráví čas s dětmi jako já. Velké plus je, že už před odletem má člověk jisté ubytování a práci. S rodinou jsem si psala už dva měsíce před odletem, posílali jsme si fotky a já tedy věděla do čeho jdu. Od prvního dne, kdy mě rodina vyzvedla na letišti, mě berou jako svojí součást. O víkendech jezdíme na společné výlety a nebo si užíváme léta na pláži. Cítím se tu jako doma. Kdykoliv mám nějaký problém nebo potřebuji poradit, oni se ochotně nabídnou a pomohou. Nemohla jsem si přát nic lepšího. Ani si nedovedu představit že odjedu. Čas který trávím s rodinou mě opravdu naplňuje užívám si každé minuty.

Neberu to ani jako práci, spíš jako zpříjemnění mého času tady.

Kdybych věděla předem, jak to tu bude úžasné, tak už jsem odjela dávno.

Chci ti moc poděkovat za to, jak děláš svoji práci. Bez tebe bych tu nebyla a nebyla bych ani tak z poloviny šťastná, jako jsem teď :)

Posílám i nějaké fotky, ať v Praze načerpáte pozitivní energii.

Měj se krásně :)

Kristýna

12419115_960052454088596_4090111069592021995_o DSC_3127-2 (1)  DSC_1984 (1)12734229_960052277421947_4105925103656341907_n  DSC_2957-2DSC_3134 (2)